Trochu víc než "hola" a "adiós" - začínáme se španělštinou

Španělština od základu
1.4.2023 — 6.5.2023
6 hodin
1 750 Kč
Počet osob v kurzu: 7
Počet volných míst: 7
Konec registrace: 1.4.2023

Chystáte se v létě do Španělska a chcete si být schopni objednat jídlo v restauraci nebo si koupit něco v obchodě? Váháte, zda se vrhnout na nový jazyk a nevíte, jestli to má být zrovna španělština? Chcete si osvěžit znalosti, které jste získali někdy v minulosti a teď je těžké je v mysli vylovit? Právě pro vás je kurz španělštiny, který vede Matouš Bezděk.

Kurz je určen úplným začátečníkům, studentům nebo dospělým, kteří se chtějí seznámit se základy španělštiny. Skupina studentů bude malá (3 až 7 studentů), proto bude mít každý dostatečný prostor ke konverzaci a k praktickému vyzkoušení všech nabytých znalostí. Čekají vás vysvětlení, slovíčka, užitečné fráze, čtení, ale i spousta aktivit. 

Cílem kurzu je osvojení si základů jazyka a jeho praktické využití. ¡Bienvenidos!

Lektor Matouš Bezděk o sobě říká, že je milovník jazyků. Výborně mluví francouzsky, anglicky a španělsky. Tyto jazyky také učí a doučuje. Doučuje i základy latiny. Ve volném čase se však věnuje i studiu dalších jazyků jako jsou např. japonština, norština či italština. Je to mladý a sympatický lektor, se kterým se dozvíte spoustu nových věcí a kurz si náramně užijete. Více o lektorovi se dozvíte na jeho profilu, kam se dostanete kliknutím na jeho jméno nebo si přečtěte rozhovor, ve kterém nám prozradil některé ze svých osvědčených metod na učení jazyků.


Lekce budou probíhat 

- 1x týdně po dobu 6 týdnů

- vždy v sobotu od 10 hodin

- začínáme 1. 4. 2023 

- každá lekce má 60 minut

Co se všechno naučíte?

1. 4. - Pozdravy a rozloučení, představování se. Vyřešíme hrozivou záhadu “hasta la vista“. 

8. 4. - Ateliér výslovnosti při zkoumání základních slovíček (jako barvy a čísla). Nepleťte si pero (= ale) a perro (= pes). 

15. 4. - Logika se spojovacími výrazy a pravidelné aktivity. Přítomný čas. Uvidíme, jaký rozdíl je mezi “creer“ a “crear“. 

22. 4. - Mít rád či nemít rád? Mužský či ženský rod? Dozvíme se, jak říct své lásce “miluji tě“. 

29. 4. - Vlastnění věcí neboli “toto auto je moje, tamty knihy jsou tvoje“. Zjistíme, zda je konec blíže nebo dál, než si myslíte. 

6. 5. - Neztrácejme se v čase. Řekneme si, kolikátého dnes je.


Po registraci zde na stránkách ScioDoučování můžete zakoupit kurz kliknutím na tlačítko "Koupit". Po zakoupení kurzu vám na e-mail, který jste uvedli v registraci, lektor pošle odkaz, na kterém bude kurz probíhat, a případně všechny ostatní informace ke kurzu. 

Na kurz není třeba zakoupit žádné další materiály, vše bude poskytnuto v průběhu jednotlivých lekcí. 

V případě dotazů nás kontaktujte buď telefonicky na 234 705 017 nebo e-mailem na doucovani@scio.cz.