Klub badatelské matematiky

Pro malé matematiky (děti 7-10 let)
3. 4. 2024 — 19. 6. 2024
středa
celkem 10 hodin
Počet studentů v kurzu: 10
Počet volných míst: 3
registrace ukončena
 

Příležitost pro malé matematické nadšence - Klub badatelské matematiky

Online matematický klub otevře nadaným a nadšeným dětem od 7 do 10 let dveře do fascinujícího světa matematiky. 

Kurz je vytvořen jako návazný na předchozí kurz, ale mohou se do něj bez starostí zapsat i děti, které první část nenavštěvovaly. Díky struktuře kurzu nebudou mít se začleněním žádný problém.   

Cena zahrnuje celkem 10 online výukových lekcí, které budou probíhat každou středu od 3. 4. 2024 od 17 do 18 hodin. Kurz nebude probíhat ve státní svátky 1. 5. a 8. 5.

Klub povede ScioLektor Filip, který se svými cílenými aktivitami zaměří u dětí na rozvoj logického i kritického myšlení a rozvoj numerické gramotnosti a cítění. Bude s dětmi bádat nad tím, jak se dá matematika aplikovat v životě a jak prakticky a efektivně pracovat s informacemi.

Kurz bude zahrnovat tato témata:

  • číselné obory
  • přirozená čísla
  • celá čísla
  • prvočísla
  • zlomky a desetinná čísla
  • a mnoho dalšího

Děti se budou scházet pravidelně a budou mít vytvořené bezpečné prostředí, ve kterém budou motivovány, aby se mohly na cokoli zeptat a aby mohly vše, co je zajímá, sdílet s vrstevníky, kteří jsou stejně naladění. Budou cíleně vedeny k tomu, aby na výsledky a odpovědi přišly samy vlastní cestou a tím lépe porozuměly daným oblastem. Snažíme se nadané děti podporovat, inspirovat, předávat radost z poznávání nových věcí a naučit je pracovat s jejich nadáním

Po zakoupení kurzu naleznete na svém profilu odkaz na Nástěnku kurzu, kam budeme umísťovat všechny potřebné informace či materiály. Současně tam nejpozději týden před začátkem kurzu bude uvedený i odkaz, přes který se budou děti do klubu přihlašovat.