Rozdíl mezi Externím lektorem a ScioLektorem


Externí lektor

Na webu si vytvoříte profil, napíšete, co doučujete, kolik chcete za hodinu a kontakt na sebe. Rodič, student si vás na webu najde a osloví vás. Domluvíte se na doučování. Za vystavení vašeho profilu na webu si Scio účtuje měsíční poplatek (250 Kč). Vystavení svého profilu můžete pozastavit, nebo nechat běžet tak dlouho, dokud si vás najde dostatek studentů. Hodiny se studenty si vedete sami dle svých schopností a přes platformu (Skype, Zoom, apod.) dle vlastního výběru. Veškerá dohoda mezi studentem včetně domluvy o formě předání platby za jednotlivé lekce a vámi je ve vašich rukou.

Stručné shrnutí toho, co nabízíme externím lektorům:

 • Za 250 Kč měsíčně vám uveřejníme profil na webu.
 • Student si vás tak najde a osloví vás
 • Určujete si cenu doučování a veškerý výdělek jde vám
 • Máte možnost domluvit si doučování pro 2–3 studenty (studenty si domlouváte sami)​


ScioLektor

Na webu si vyplníte profil, napíšete, co doučujete. Rodič, student si bude moci váš profil prohlédnout a koupit si vaše hodiny doučování. ScioLektory budeme rodičům doporučovat, na webu se budou zájemcům o doučování zobrazovat výše ve vyhledávání. ScioLektoři s námi podepisují smlouvu o poskytování služeb a za uveřejnění své nabídky nic neplatí, Scio si bere provizi z částky od studentů. Za ScioLektory chceme dát ruku do ohně a chceme vás všechny dobře znát, proto s mini pořádáme i krátké online přijímací řízení a následně velmi úzce spolupracujeme.

Jako ScioLektoři od nás dostanete metodickou podporu. ScioLektorům poskytujeme zázemí velké společnosti a renomované značky, vzdělávání se věnujeme více než čtvrtstoletí. Budeme se vám starat o přísun studentů, do marketingu webu chystáme investovat nemalou částku. Pomůžeme vám s úpravou profilu lektora tak, aby si vás našli ti správní studenti. Jako lektoři můžete přispívat na náš blog o vzdělávání, a tak se dále zviditelnit. Určitě si blog pravidelně čtěte, najdete tam hromady informací o vzdělávání.

Garantujeme vám vyplácení odměny i za zrušené hodiny, pokud je student nestornuje alespoň 24 hodin předem. Víme, že pro lektory na volné noze může být opakované neohlášené rušení hodin ze strany studentů problematické.

​Stručné shrnutí toho, co nabízíme interním lektorům (ScioLektorům):

 • Zdarma máte profil na webu, student si vás najde a koupí si u Scio vaše hodiny
 • Cenu doučování určuje Scio, které současně i vybírá platby od klientů
 • Máte podepsanou smlouvu o spolupráci se Scio na DPP či fakturování
 • ​Scio vám nabízí metodickou podporu a poradenství
 • Garantujeme proplácení řádně neodhlášených hodin
 • Nabízíme možnost doučování pro 2–3 studenty (studenty vám páruje Scio)
 • Nabízíme možnost lektorování kurzů
Pokud se chcete stát ScioLektorem, tak nás kontaktujte.