ScioLektor

Pučíková Klaudie, lektor online doučování

Typ doučování
Individuální
1 hodnocení
Vzdělání
Dokončené magisterské vzdělání oboru Účetnictví a daně na VŠB-TU Ostrava s dosaženým titulem inženýr.
Doplňující pedagogické minimum se zaměřením na odborné předměty SŠ.
Zkušenosti
Aktuálně pracuji jako účetní a finanční analytik. Zároveň se ve volném čase věnuji lektorování předmětu účetnictví napříč všemi ročníky SŠ.
Ve volném čase se ráda věnuji doučování, proto jsem si také při zaměstnání doplnila pedagogické minimum. Při svých hodinách se snažím žákům dávat i příklady z praxe, které sama získávám vzhledem ke svému zaměstnání. Dále ráda čtu a věnuji se józe. :)
Časové možnosti lektora

Vyber si své individuální doučování

Prosíme vás o pozornost při výběru cenového balíčku tak, aby odpovídal vámi požadované úrovni doučování. V základní nabídce naleznete základoškolské doučování (1 x 45 minut za 400 Kč + zvýhodněné balíčky 5 a 15 hodin), přípravu na přijímací zkoušky na střední školu a středoškolské doučování (1 x 45 minut za 450 Kč + zvýhodněné balíčky 5 a 15 hodin) a příprava na přijímačky na vysokou školu a vysokoškolské doučování (1 x 45 minut za 550 Kč + zvýhodněné balíčky 5 a 15 hodin).
1 hodina
450 Kč
5 hodin
2 200 Kč
Nejvýhodnější nákup
15 hodin
6 500 Kč

Hodnocení lektora

5,0 z 5
Hodnotil 1 student
Redakce SCIO
9.2.2023
Klaudie účetnictvím žije. Je na ní vidět, že ji to opravdu baví a ve svých hodinách umí na studenty přenést znalosti, ale také část svého nadšení.