ScioLektor

Janovská Kolarovičová Lucie

Typ doučování
Individuální, Skupinové
1 hodnocení
Vzdělání
2000 – 2003 Univerzita Hradec Králové. Studijní obor Katedry ruského jazyka Cestovní ruch s prohloubenou jazykovou přípravou ruský jazyk – německý jazyk.

2007 – 2009 Masarykova univerzita v Brně. Magisterské studium. Filologický obor Ústavu slavistiky Ruský jazyk a literatura.

2020 - 2022 Masarykova univerzita v Brně. Studium v oblasti pedagogických věd zaměřené na přípravu učitelů středních škol. Německý jazyk a literatura.
Zkušenosti
Soukromá individuální výuka jazyků
Jazykové školy: James Cook Languages (dospělí a firemní klientela), Škola němčiny a franzouštiny Praha (dospělé a dětské kurzy)
Doučování a výuku jazyků jsem začala poskytovat již během studia na vysoké škole. Během let se pak stala mým "druhým" povoláním: věnuji se většinou dětem, které potřebují doučit látku, které dobře neporozumněli, studentům před maturitou a dospělým klientům, kteří jazyky potřebují ve svém zaměstnání. Před rokem jsem se rozhodla doplnit pedagogické vzdělání k mým zkušenostem, aby ze mne byla ta správná paní učitelka:-)
Časové možnosti lektora

Cenové balíčky individuální doučování

Jedna vyučovací hodina trvá 45 minut
1 hodina
400 Kč
Nejprodávanější balíček
5 hodin
1 900 Kč
Nejvýhodnější nákup pro vás
15 hodin
5 400 Kč
1 hodina
450 Kč
5 hodin
2 200 Kč
Nejvýhodnější nákup pro vás
15 hodin
6 500 Kč

Cenové balíčky skupinové doučování

Jedna vyučovací hodina trvá 45 minut
Máte zájem o skupinové doučování ve dvou nebo ve třech? Jste skupina, nebo teprve parťáka hledáte? Napište nám!

Hodnocení lektora

5,0 z 5
Hodnotil 1 student
Redakce SCIO
29.5.2021
Pokud hledáte někoho, kdo vloží do hodiny s vámi veškerou svou energii a s kým vás bude výuka skutečně bavit, pak určitě doporučujeme Lucii.