ScioLektor

Tylková Linda

Typ doučování
Individuální, Skupinové
1 hodnocení
Vzdělání
Vystudovala jsem střední školu obor - sociálně a zdravotní služby.
Abslovala jsem studium anglického jazyka v Anglii a mám mezinárodně uznávaný certifikát:
Cambridge English Examination FCE (B2) a CAE (C1).
Absolovala jsem akreditované školení MŠMT studium pedagogiky (Pedagogické minimum) a akreditované školení MŠMT (Výuka cizích jazyků v zájmovém vzdělávání).

Zkušenosti
Lektorské činnosti AJ/ŠJ se věnuji od roku 2015. Pracuji pro organizaci Kroužky a vedu skupinové kroužky pro děti. Dále se věnuji individuální výuce AJ/ŠJ. Specializuji se na výuku dětí prvního a druhého stupně ZŠ. Mám zkušenosti s přípravou na zkoušky AJ na víceletá gymnázia (CERMAT).
Srdečně zdravím své budoucí studenty! Jmenuji se Linda a jsem nadšenou lektorkou angličtiny a španělštiny. Mnoho let jsem žila ve Velké Británii a donedávna jsem pracovala jako průvodkyně ve Velké Británii. Jezdila jsem na školní zájezdy a předávala zkušenosti mladým studentům, kteří se věnovovali studiu angličtiny.
Doučovat studenty Aj, Šj, mě velice baví, protože ráda předávám znalosti dál. Zakládám si na individuálním přístupu ke každému studentovi a přátelské atmosféře. Už se moc těším na nové studenty!
Časové možnosti lektora

Externí odkazy

Chcete se dozvědět něco více o Lindě? Přečtěte si rozhovor!
 
zobrazit

Vyberte si své individuální doučování

Prosíme vás o pozornost při výběru cenového balíčku tak, aby odpovídal vámi požadované úrovni doučování. V základní nabídce naleznete základoškolské doučování (1 x 45 minut za 400 Kč + zvýhodněné balíčky 5 a 15 hodin), přípravu na přijímací zkoušky na střední školu a středoškolské doučování (1 x 45 minut za 450 Kč + zvýhodněné balíčky 5 a 15 hodin) a příprava na přijímačky na vysokou školu a vysokoškolské doučování (1 x 45 minut za 550 Kč + zvýhodněné balíčky 5 a 15 hodin).
1 hodina
400 Kč
Nejprodávanější balíček
5 hodin
1 900 Kč
Nejvýhodnější nákup
15 hodin
5 400 Kč

Přihlaš se na doučování se svým jedním či dvěma kamarády

Doučování je potřeba zakoupit pro každého studenta po vlastní registraci
Uč se se svým kamarádem!
1 hodina
290 Kč
Počet osob: 2
5 hodin
1 380 Kč
Počet osob: 2
15 hodin
3 900 Kč
Počet osob: 2
1 hodina
220 Kč
Počet osob: 3
5 hodin
1 050 Kč
Počet osob: 3
15 hodin
2 970 Kč
Počet osob: 3

Hodnocení lektora

5,0 z 5
Hodnotil 1 student
Redakce SCIO
24.5.2021
Linda je energická dáma, která má opravdu dobré lektorské schopnosti. Podá vám učivo tak, že budete všemu rozumět a bude vás to navíc bavit!