Jarní konverzace ve francouzštině

Discutons ensemble!
1.4.2023 — 20.5.2023
8 hodin
2 350 Kč
Počet osob v kurzu: 4
Počet volných míst: 4
Konec registrace: 1.4.2023

Máte již nějaké znalosti francouzštiny a chtěli byste zkuist je rozšířit a vylepšit? Přijďte se rozmluvit v našem jarním kurzu, který vede Matouš Bezděk.

Kurz je určen, studentům a dospělým, již mají základy a chtějí především konverzovat. Úroveň jazyka v kurzu není pevně daná, lektor přizpůsobí konverzace úrovni přihlášených studentů tak, aby to všechny bavilo a každý se něco nového naučil. Neváhejte se přidat, i když s myslíte, že vaše úroveň není dostatečně dobrá - společně ji vylepšíte. Bude to o spolupráci a hlavní je mluvit. Skupina studentů bude velmi malá (2 až 4 studenti), proto bude mít každý skutečně dostatečný prostor k mluvení, ke kladení otázek a ke všem ostatním aspektům konverzace a komunikace.

Cílem kurzu je mluvit a reagovat na mluvené slovo. Vše francouzsky.

Konverzace se budou skládat z rozhovoru všech účastníků, řízených i volných dialogů, monologů, které následně budeme všichni komentovat a vylepšovat. A bientôt!

Lektor Matouš Bezděk o sobě říká, že je milovník jazyků. Výborně mluví francouzsky, anglicky a španělsky. Tyto jazyky také učí a doučuje. Doučuje i základy latiny. Ve volném čas se však věnuje i studiu dalších jazyků jako jsou např. japonština, norština či italština. Je to mladý a sympatický lektor, se kterým se dozvíte spoustu nových věcí a kurz si náramně užijete. Více o lektorovi se dozvíte na jeho profilu, kam se dostanete kliknutím na jeho jméno nebo si přečtěte rozhovor, ve kterém nám prozradí některé ze svých osvědčených metod.


Lekce budou probíhat 

- 1x týdně po dobu 8 týdnů

- vždy v sobotu od 16:15 hodin

- začínáme 1. 4. 2023 

- každá lekce má 60 minut

O čem si budete v kurzu konverzovat?

1. 4. + 8. 4. - Jak uspořádat svoje myšlenky, když se vyjadřujeme?

15. 4. + 22. 4. + 29. 4. - Obohaťte svůj projev ustálenými výrazy

6. 5. + 13. 5. + 20. 5. - Chytáky francouzského jazyka


Po registraci zde na stránkách ScioDoučování můžete zakoupit kurz kliknutím na tlačítko "Koupit". Po zakoupení kurzu vám na e-mail, který jste uvedli v registraci, lektor pošle odkaz, na kterém bude kurz probíhat, a případně všechny ostatní informace ke kurzu. 

Na kurz není třeba zakoupit žádné další materiály, vše bude poskytnuto v průběhu jednotlivých lekcí. 

V případě dotazů nás kontaktujte buď telefonicky na 234 705 017 nebo e-mailem na doucovani@scio.cz.