Francouzština snadno a od začátku

Snadno a od začátku
1.4.2023 — 20.5.2023
8 hodin
2 300 Kč
Počet osob v kurzu: 7
Počet volných míst: 7
Konec registrace: 1.4.2023

O francouzštině se tvrdí, že je to velmi těžký jazyk. Ovšem s naším lektorem Matoušem Bezděkem si na něj společně posvítíte. Pod jeho vedením se krůček po krůčku přemístíte do elegantního světa francouzštiny.

Kurz je určen, studentům a dospělým, kteří jsou ve studiu francouzštiny naprostými začátečníky a přejí si osvojit úplné základy tohoto jazyka. Vše bude probíhat v malé skupině (3 až 7 studentů), takže bude mít každý dostatek prostoru vyzkoušení všech nově nabytých znalostí.

Cílem kurzu je naučit se a procvičit slovíčka a fráze, nebude chybět ani trocha gramatiky a jednoduchý trénink výslovnosti.

Matouš Bezděk o sobě říká, že je milovník jazyků. Výborně mluví francouzsky, anglicky a španělsky. Tyto jazyky také učí a doučuje. Ve volném čas se však věnuje i studiu dalších jazyků jako jsou např. japonština či italština. Je to sympatický lektor, se kterým se dozvíte spoustu nových věcí a kurz si náramně užijete. Více o lektorovi se dozvíte na jeho profilu, nebo si přečtěte rozhovor, ve kterém nám prozradí některé ze svých osvědčených metod učení se jazykům.


Lekce budou probíhat 

- 1x týdně po dobu 8 týdnů

- vždy v sobotu od 9:00 hodin

- začínáme 1. 4. 2023 

- každá lekce má 60 minut

Co všechno se na kurzu naučíte?

1. 4. - Ateliér výslovnosti, jak správně vyslovit croissant? 

8. 4. - Osobní zájmena a číslovky. Znáte více než un, deux, trois? 

15. 4. - Pozdravy a představování se. Kdy již neříkáme bonjour a co použít místo toho? 

22. 4. - Povolání. Mužský a ženský rod, jednotné a množné číslo. Mluvte i o někom jiném než sami o sobě: “je suis“ nestačí! 

29. 4. - Pravda a lež. Zápor. Jak by znělo francouzsky Hamletovo být či nebýt? 6. 5. - Ukažme si na věci. Jak dát v obchodě najevo, že nechcete toto jablko, ale přejete si tamto? 

13. 5. - Barvy a jiné kvality. Udělejte dojem a řekněte, jaké bylo podle vás např. divadelní představení! 

20. 5. - Všechno, co vás zajímá.


Po registraci zde na stránkách ScioDoučování můžete zakoupit kurz kliknutím na tlačítko "Koupit". Po zakoupení kurzu vám na e-mail, který jste uvedli v registraci, lektor pošle odkaz, na kterém bude kurz probíhat, a případně všechny ostatní informace ke kurzu. Na kurz není třeba zakoupit žádné další materiály, vše bude poskytnuto v průběhu jednotlivých lekcí. V případě dotazů nás kontaktujte buď telefonicky na 234 705 017 nebo e-mailem na doucovani@scio.cz.